Bir babanın günlüğü

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bir babanın günlüğü
Electronic Arts firması, bir süre önce ünlü konsept The Godfather'ı oyun dünyasına taşıyacağın belirmişti. PC'nin yanında PS2, Xbox ve PSP için de hazırlanacak oyunla ilgili bilgiler de verilmeye başlandı. The Godfather, aksiyon türünde olacak. Aynı adlı filmden karakterlerin de bulunacağı oyunda kendi karakterimizi yaratabileceğiz. New York City'de geçecek olan oyunda, çeşitli mayfa işlerine girip başarılı olmaya çalışacak, bununla birlikte saygı seviyemizi de arttırmaya çalışacağız.

The Godfather'ın ünlü Corleone ailesi de, oyunda aynen yerini koruyacak. GTA'ya benzer biçimde, lineer olmayan bir oynanış söz konusu olacak. Karşımıza çıkacak olan görevleri ve problemleri, ister kaba kuvvetle, istersek de diplomatik yeteneklerimiz ile halledebileceğiz. Görevler içerisinde banka soygunlarından, saldırılara ya da suikast girişimlerine kadar birçok çeşit olacak. En önemli özelliklerden birisi de, oyunda verdiğimiz kararlara göre senaryonun şekil kazanması. The Godfather, 2005'in sonbahar aylarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 05:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir babanın günlüğü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×