Bir babanın günlüğü

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Bir babanın günlüğü
Electronic Arts firması, bir süre önce ünlü konsept The Godfather'ı oyun dünyasına taşıyacağın belirmişti. PC'nin yanında PS2, Xbox ve PSP için de hazırlanacak oyunla ilgili bilgiler de verilmeye başlandı. The Godfather, aksiyon türünde olacak. Aynı adlı filmden karakterlerin de bulunacağı oyunda kendi karakterimizi yaratabileceğiz. New York City'de geçecek olan oyunda, çeşitli mayfa işlerine girip başarılı olmaya çalışacak, bununla birlikte saygı seviyemizi de arttırmaya çalışacağız.

The Godfather'ın ünlü Corleone ailesi de, oyunda aynen yerini koruyacak. GTA'ya benzer biçimde, lineer olmayan bir oynanış söz konusu olacak. Karşımıza çıkacak olan görevleri ve problemleri, ister kaba kuvvetle, istersek de diplomatik yeteneklerimiz ile halledebileceğiz. Görevler içerisinde banka soygunlarından, saldırılara ya da suikast girişimlerine kadar birçok çeşit olacak. En önemli özelliklerden birisi de, oyunda verdiğimiz kararlara göre senaryonun şekil kazanması. The Godfather, 2005'in sonbahar aylarında piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bir babanın günlüğü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×