Black Myth: Wukong için yeni oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.02.2021 - 11:04
İlk tanıtım videoları ile interneti ele geçiren yapımlardan biri olan Black Myth: Wukong için yeni bir oynanış videosu daha paylaşıldı.

Çin merkezli bağımsız stüdyolardan biri olan Game Science tarafından geliştirilen Black Myth: Wukong için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Geçtiğimiz Austos ayında yayınlanan ilk videosu ile adından sıkça söz ettiren oyunun bu yeni videosunda oynanış dinamikleri ve yeni bölgeler ile birlikte farklı boss savaşlarına yer verildiğini de görüyoruz.

Black Myth: Wukong için yeni oynanış videosu geldi

Black Myth: Wukong aksiyon dinamiklerinin yanı sıra içerisinde RPG öğelerini de barındıran bir oyun olacak. Aksiyon yönü biraz daha ağır basıyor olsa da genel hatları ile oyunun Souls türünde olacağını söyleyebiliriz. Yepyeni bölge ve dinamikleri gördüğümüz bu yeni oynanış videosu ise Çin'in yeni yılı şerefine yayınlanmış. Çin, 12 Şubat 2021 Cuma günü farklı etkinlikler ile kutlanacak olan Öküz Yılı'na girecek.

Video detaylarına baktığımızda ise öncelikle oyunun yeni bölgesi dikkatimizi çekiyor. Daha önce yayınlanan 13 dakikalık oynanış videosunda yeşillikler içerisinde bir bölgeye yer verilmişti. Yeni videoda ise çöl temasına sahip olan fakat içerisinde tapınak tarzında farklı yerleşim bölgeleri de bulunan bir bölgeye yer verilmiş.

Karşılaştığımız düşmanlara baktığımızda ise Splinter Usta gibi fare benzeri atik düşmanlar dikkat çekiyor. Bu düşmanların mızrak ve kalkan dışında büyü yapabildiklerini de görüyoruz. karşılaştığımız boss mücadelelerinde de yine sıçan benzeri yaratıklar görmek mümkün. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Black Myth: Wukong için yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 01:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 09:45
bu ne ya ps5 oyunu gibi grafikler yerlerde
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 13:36
Grafiklerin kötü gözükmesinin sebebi global illumination gibi, real time reflection gibi unsurların henüz oyun dünyasında bebek adımları atıyor olması. Gerçek hayattaki ışıklandırmalardan çok çok uzakta şu an. Yoksa modelleme detay seviyesi yeterli seviyede ama o total için yetmiyor ne yazık ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 01:25
adamların kendi videosunda fps böyleyse oyun çıktığında nolcak bilemedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2021 19:33
İşte bu yeni nesil bir oyun gibi gözüküyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2021 16:16
Sayın editör yanlış biliyorsunuz,bu oyun lanet olası souls like türünde değildir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.02.2021 13:20
ilk videosu daha iyidi. Hayal kırıklığına uğradım. Yeni bir cyberpunk vakası olabilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Myth: Wukong için yeni oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×