Black Ops, Brotherhood'u korkutmuyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 16:00
Her Assassin's Creed oyunu, zaten kasımda çıkıyor
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilip, Ubisoft tarafından dağıtımı üstlenilen aksiyon macera oyunu Assassin's Creed: Brotherhood, PS3 ve X360 platformları için 16 Kasım'da raflarda olacak. Oyunun kasım ayında çıkıyor olması, seri anlamında üçüncü kez Call of Duty ile karşı karşıya geleceğini gösteriyor. Ubisoft'un ise, bu konuda hiç bir endişesi yok. Zira önceki Assassin's Creed oyunlarının da kasım ayında çıkıp, büyük başarılar elde ettiğinden söz eden yetkililer, aynı başarıları Brotherhood'dan da bekliyor. Brotherhood'un PC versiyonu ise, önümüzdeki yılın şubat ayında raflarda olacak.

Black Ops, Brotherhood'u korkutmuyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops, Brotherhood'u korkutmuyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×