1/2

Black Ops, en iyi 3D deneyimi PS3'te sağlıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.11.2010 - 11:47
PS3 mimarisi, 3D oyun deneyimi üzerine kurulu
Son günlerde yaptığımız gibi, bugün de birçok Call of Duty Black Ops haberini, size tek bir başlık altında sunuyoruz. İşte öne çıkan yeni gelişmeler.

* Treyarch topluluk yöneticisi John Olin, şu an ekip olarak çalıştıklarını ve yakında zamanda tüm platformlar için yama çıkaracaklarını belirtti. Özellikle PC oyuncuları, online oyun modlarındaki performans sorunundan şikayet ediyor.

Black Ops, en iyi 3D deneyimi PS3'te sağlıyor
* Call of Duty: Black Ops için Berlin'de de özel bir açılış gecesi yapıldı. Bu gecede oyun hem X360'da, hem de PS3'te 3D olarak gösterildi. Yorumlara bakılırsa X360 versiyonundaki 3D özelliği pek fark edilir düzeyde değilmiş, ama işler PS3 için daha farklı. Black Ops, 3D olarak PS3'te gerçekten iyi görünüyormuş. Ayrıca Treyarch'ın baş animatörü Adam Rosas da bu görüşe katılıyor. Nedeni de basit: X360 için 3D özelliği, aslında bir eklenti. PS3 mimarisi ise, zaten 3D oyun deneyimleri üzerine kurulmuş.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×