Black Ops PC ve konsolda aynı olacak

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 14.09.2010 - 17:36
PC oyuncuları eski değerlerini kazanıyor mu?

Treyarch'dan yapılan açıklamaya göre, PC kullanıcıları da kasım ayında piyasaya çıkacak olan Black Ops'ta, konsol oyuncularıyla aynı tecrübeyi yaşayacak.

Oyunun PC versiyonunda sorumlu olan Cesar Stastny, PC'cilerin konsolcularla aynı tecrübeyi yaşamasını istediklerini belirtiyor. Stastny ayrıca rütbelendirmenin olmadığı(unranked) sunucularda çok farklı seçeneklerin olacağını da sözlerine ekliyor.

Treyarch daha önce de Black Ops'la birlikte Dedicated Server'ların geri döneceğini söylemişti.

Oyun 10 Kasım'da piyasada olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops PC ve konsolda aynı olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×