Black Ops'un röportaj videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.10.2010 - 10:46
Mark Lamia, oyunu anlatıyor
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak. Oyunda tek kişilik senaryo modu, multiplayer modlar ve zombi modu bulunacak. Merakla beklenen oyun hakkında Gametrailers, Treyarch şefi Mark Lamia ile bir röportaj yapmış. İyi seyirler.

    


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2023 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Black Ops'un röportaj videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×