Black Panther filminin süresi belli oldu

Black Panther filminin süresi belli oldu

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 3.01.2018 - 16:02
Dolu dolu bir maceraya hazır mıyız?

Black Panther filminin süresi belli oldu. Görünüşe göre Wakanda Kralının ekranda parlaması için yeterli bir zamanı mevcut. Event Cinemas'ın internet sitesinde yayınlanan bilgiye göre, Ryan Coogler'in yönetmen koltuğunda oturduğu Black Panther filmi 135 dakika yani 2 saat 15 dakika sürecek. Bu da Marvel'ın en uzun filmlerinden olan 2 saat 28 dakikalık Captain America: Civil War filminden 13 dakika daha kısa olacak. Bakalım, Marvel'ın en büyük filmi Avengers: Infinity War'dan önceki son filmi Black Panther'de bizi neler bekliyor.

Black Panther kimdir?

T'Challa bir Afrika ülkesi olan Wakanda'nın kralı T'Chaka'nın oğludur. Wakanda'nın ekonomisindeki en büyük avantaj çok nadir bulunan özel bir metal biçimi olan "vibranyum" çıkartılan madenlerdir. Babası vibranyum madenlerini ele geçirmeye çalışan Ulysses Klaw tarafından öldürülünce T'Challa intikam almaya yemin etti ve madenlere yapılan saldırıyı engellemeyi başardı.

Avrupa ve Amerika'daki en iyi okullarda okuyarak eğitimini tamamlayan T'Challa babasının tahtını teslim almak için geri döndü. Dövüş ve avcılık konusunda sınavlardan geçerek fiziksel yeteneklerini ispatlamayı başardı. Wakanda'nın panter tanrısı olan Black Panther ünvanını aldı. T'Challa'nın yönetimindeki Wakanda modern ve yüksek teknolojiye sahip, fakat Afrika geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı bir ülke oldu. T'Challa kendisine yakıştırılan Black Panther adıyla ülkesinin en iyi savaşçılarını yönetip iç ve dış tehditlere karşı ülkesini korudu. Bu sırada Fantastik Dörtlü ve Kaptan Amerika gibi dostlar edindi.

T'Challa, Wakanda ile bağlantılı bir cinayeti araştırmak için New York'a gitti. Yokluğu sırasında Wakanda'da çıkan sivil savaş ve politik yozlaşma yüzünden tahtını kaybetti. Ülkesine geri dönmeyip ABD'de kalan T'Challa kendisine yeni bir kimlik edindi ve Black Panther olarak maceralarına da devam etti.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 11:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 17:23
5 ila 7 dk cast'ı da sayarsak, 2 10 veya 2 8. [takıntım var :)]
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×