Blizzard: Warcraft 4 için düşüncelerimiz var

Burçin Aygün
Burçin Aygün 8.12.2010 - 09:29
Geliyor mu, gelmiyor mu?
Birkaç sene önce Blizzard şefi Frank Pearce, Leipzig'deki Games Convention'da Warcraft 4 için neden olmasın gibi bir cümleyi ağzından kaçırmıştı. Yeni gelen detaylar ise pek sevindirici değil. World of Warcraft: Cataclysm'in baş tasarımcısı Greg Street'in dediğine göre Warcraft ekibi WoW ile meşgul iken, RTS takımı da StarCraft ile uğraşıyor. Bu sebeple de Warcraft 4 için pek vakit kalmıyor.


Blizzard: Warcraft 4 için düşüncelerimiz var
Sözün özü, beklemeye devam.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Blizzard: Warcraft 4 için düşüncelerimiz var

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×