Blizzard'ın efsane oyunu yenilendi, Warcraft 3: Reforged çıktı

Blizzard'ın efsane oyunu yenilendi, Warcraft 3: Reforged çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 29.01.2020 - 14:57
Warcraft 3: Reforged yenilenmiş grafikler, elden geçirilmiş World Editor ve Battle.net entegrasyonu ile geliyor

Blizzard'ın en sevilen oyunlarından biri olan Warcraft 3'ün yenilenmiş versiyonu Warcraft 3: Reforged nihayet piyasaya çıktı. Battle.net entegrasyonu, World Editor gibi özelliklere sahip olan oyun 60'dan fazla görev ile iyi bir nostalji yaşatacak. Oyunun çıkışı üzerine firmanın yaptığı açıklama şu şekilde;

Blizzard'ın efsane oyunu yenilendi, Warcraft 3: Reforged çıktı

Azeroth tarihinin en unutulmaz anlarını Blizzard’ın dünyaca ünlü gerçek zamanlı strateji oyununun baştan aşağı yenilenmiş sürümü Warcraft® III: Reforged ile yeniden yaşamaya hazır mısınız? Warcraft III: Reign of Chaos® ve ödüllü eklenti paketi The Frozen Throne®’u içeren Warcraft III: Reforged, Warcraft destanının hayati önem taşıyan bir dönemini yeniden ele alıyor. 7 öyküden oluşan zengin bir tek kişilik oyuncu modu, tepeden tırnağa yenilenmiş grafikler ve sesler, Blizzard’ın Battle.net® çevrimiçi oyun servisini temel alan eşleştirme özellikleri ve oyuncu topluluğunun yaratıcılığını körükleyecek yenilenmiş bir World Editor, Warcraft III’te sizleri bekliyor.

Warcraft III’ün öyküsü Reforged’da epik bir şekilde yeniden ele alınmakta. Altmıştan fazla görev içeren oyun, heybetli Orklar, asil İnsanlar, kadim Gece Elfleri ve sinsi Ölmeyenler’in gözünden oynanabiliyor. Oyuncular Azeroth’un tarihindeki önemli anları birinci elden deneyimleyip Burning Legion’un istilasından, Lich King’in yükselişine kadar olanlara şahit olurken aynı zamanda Thrall, Jaina Proudmoore, Sylvanas Windrunner, Illidan Stormrage gibi pek çok efsanevi Warcraft karakterinin köken hikâyelerini öğrenebilecek.

“Warcraft III şirket olarak en gurur duyduğumuz başarılarımızdan biri ve dünya çapında birçok oyuncunun bu oyunu gerçek zamanlı strateji oyunlarının en iyi örneklerinden biri olarak görmesinden onur duyuyoruz,” şeklinde konuşan Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, sözlerine, “Warcraft III: Reforged üzerinde çalışırken en büyük hedefimiz oyunu modernleştirirken oyuncuların çok sevdiği özüne sadık kalmaktı. Umuyorum Reforged’un hakkını verdiğimiz konusunda herkes bizimle hemfikir olur,” şeklinde devam etti.

Blizzard'ın efsane oyunu yenilendi, Warcraft 3: Reforged çıktı

Warcraft III: Reforged Özellikleri

Baştan Aşağı Elden Geçirilmiş Görseller: Warcraft III: Reforged orijinal oyunu günümüze taşırken tepeden tırnağa elden geçirilen karakterleri, yapıları, ortamları, animasyonları ve görsel efektleriyle geliyor.

Sürümler Arası Çok Oyuncu Desteği: Oyuncular orijinal oyun ya da Reforged sürümü fark etmeksizin Warcraft III oynayan herkesle kozlarını paylaşabilecek.

Yüksek Kaliteli Sesler ve Orijinal Seslendirmeler: Warcraft III’ün tüm sesleri tamamen yeniden elden geçirildi. Ayrıca Reforged, orijinal oyunun seslendirmelerini olduğu gibi muhafaza ederek benzersiz Warcraft III deneyimini koruyor.

Yeniden Tasarlanmış World Editor: Reforged kendi içeriklerini ve haritalarını geliştirmeyi seven topluluk üyelerinin yüzünü güldürecek yepyeni bir World Editor’la geliyor. Yüzlerce yeni tetikleyici, LUA desteği, modelleri içeri aktarmak için yeni araçlar ve halen planlanmakta olan bir dizi geliştirmeyle kendi oyununuzu tasarlamak hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

Battle.net Entegrasyonu: Oyuncular Battle.net’in sunduğu, yazılı ve sesli sohbet, klanlar, sorunsuz kurulum ve yamalama gibi tüm özelliklerden faydalanarak Warcraft III deneyimlerini perçinleyecek.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 6.03.2021 08:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2020 14:59
blizzardın oyunlarını almayın aldırtmayın beş para etmez ne grafik var ne oynanabilirlik 20 yılki oyunun grafikleri daha güzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2020 13:21
Beşpara etmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2020 09:48
an itibariyle metacritic puanı 1.0
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2020 20:31
Arkadaşlar almayın en azından şu haliyle almayın 2 yıl önce söz verdikleri hiçbir şey yapılmamış...ne oldu bu blizzarda ya :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2020 17:10
Diablo 4 çıksa da oynasak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×