Blizzcon 2013'ü Merlin'in Kazanı'ndan takip edin!

Blizzcon 2013'ü Merlin'in Kazanı'ndan takip edin!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 8.11.2013 - 16:56
Sıcak sıcak haberler, sürpriz röportajlar ve daha niceleri
Blizzard'ın her sene olmasa da düzenli olarak hazırladığı Blizzcon'un yenisi bu hafta sonu başlıyor.

Oyun dünyasının merakla beklediği bu etkinlik her zamanki gibi firmanın merakla beklenen yenilik ve duyurularına sahne olacak. Bunun yanında bir çok etkinlik, turnuva ve değişik gösteriler de Blizzcon içinde bulunacak.

Blizzcon 2013'ü Merlin'in Kazanı'ndan takip edin!
Gerçekleştirildiği her sene olduğu gibi bu sene de Merlin'in Kazanı olarak bu büyük etkinlikte bizzat yerimizi alırken Türkiye'den de sizlere convention'da çıkan haberleri sıcağı sıcağına yetiştirmek niyetindeyiz.

Murat Oktay'ın Los Angeles'a gidip yapacağı röportajların ve çekeceği değişik görüntülerin yanında Özgür Yıldız'ın Virtual Ticket sayesinde haftasonu canlı olarak izleyeceği ve saniye saniye sizlere olan biteni anlatacağı bu iki gün boyunca Merlin'in Kazanı'ndan ayrılmamanızı öneririz.

Öte yandan convention sonrasında geliştiriciler ile Blizzcon'da yaptığımız HEROES OF THE STORM, DIABLO 3 - REAPER OF SOULS, HEARTHSTONE: HEROES OF WARCRAFT,    WORLD OF WARCRAFT ve DIABLO 3 konsol versiyonu hakkındaki röportajlarımız ile de sizlerin karşısına çıkacağız.

Haftasonu Blizzcon'da görüşmek üzere!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×