Borderlands 2'nin yeni DLC detayları sızdırıldı

Borderlands 2'nin yeni DLC detayları sızdırıldı

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 18.10.2012 - 16:29
İnternet aleminde sızıntılara karşı koymak çok zorlaştı.
Bu yılın flaş başlıklarından biri olan Borderlands 2, yeni bir DLC ile gündeme geldi. Bu hafta piyasaya sürülen "Captain Scarlett and her Pirate's Booty" eklentisinin dumanı üzerindeyken, "Mr. Torgue's Campaign of Carnage" adlı yeni bir DLC'nin detayları sızdırıldı.

Borderlands 2'nin yeni DLC detayları sızdırıldı
Bu yeni DLC'de üç trophy ile Campaign of Carnage yan görev serisinin yeni görevi "Long Way To The Top"ın bulunacağı belirtildi. Borderlands 2 geliştiricisi Gearbox henüz bu DLC hakkında resmi açıklama yapmadı.

Borderlands 2'nin yeni DLC detayları sızdırıldı
Resmi açıklama için haftalar, hatta aylar olabileceği düşünülüyor. Borderlands 2, gerek oynanış keyfi, gerekse sıradışı grafikleriyle birçok oyuncunun gönlünde taht kurmuş durumda. Anlaşılan o ki Gearbox, DLC paketleriyle bu oyunu uzun süre boyunca keyifle oynatmayı başaracak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 11:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×