Brick-Force yıldızlara uzanıyor!

Brick-Force yıldızlara uzanıyor!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 31.10.2012 - 13:54
"Brickstar Sezonu“ yeni fragman ile tanıtılıyor
Brick-Force’un ilk eklentisi için geri sayım başladı! Sandbox Shooter’in bu Perşembe günü yayınlanacak olan „Brickstar-Sezonu“ ile birlikte oyun yepyeni bir imkânlar katmanına taşınacak. Bu eklenti ile birlikte mevcut olacak fütüristik tuğlaların yanı sıra gökyüzü kutuları, kıyafetler, silahlar, yeni interaktif yapı taşları ile bir de yer çekimi sistemi eklenecek.
 
Brick-Force yıldızlara uzanıyor!
 
Yeni fragman uzaylıların, profesörlerin ve robotların sıfır yerçekimli haritalarda heyecan dolu uzay muharebelerine sahne oluyor.


Brickstar güncellemesi sayesinde harita mimarları yepyeni imkânlara kavuşacak: Ateş açılması itibariyle içeriği dökülen asit dolu variller, dikkatsiz bünyeleri yakan alevler ve her zaman da istenilen yöne fırlatmayan zıplama tahtaları yeni gelen interaktif tuğlalardan sadece birkaçı.
 
Harita yerçekimi de interaktif yapı taşlarından nasibini aldı.  Kullanılan yerçekimi tuğlalarının sayısı ve türü sayesinde yerçekimi her yöne doğru değiştirilebilir. Bu özel tuğlaların bazıları nişancı modunda imha edilebilir ve bu sayede yeni taktik mücadeleleri de beraberinde getiren sıra dışı bir aksiyon cereyan eder: bir maçın ortasında yerçekimini değiştirmek!

- Basın Bülteni
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×