Bright Memory: Infinite için 4K oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.08.2020 - 12:53
Sadece tek bir kişi tarafından geliştirilmesine karşın oldukça dinamik bir yapıda olan Bright Memory: Infinite için yeni bir video yayınlandı.

Bright Memory her ne kadar geçtiğimiz aylarda çıkmış olsa da oyunun Xbox Series X versiyonu Mayıs ayında duyurulmuştu. Bright Memory: Infinite adı ile çıkacak bu yeni versiyon için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda her zaman olduğu gibi oyunun grafiklerine ve tabi ki aksiyon dolu oynanışına odaklanıldığını görüyoruz.

Bright Memory: Infinite için 4K oynanış videosu yayınlandı

Bright Memory oyununu bu kadar özel kılan şey ise tamamen tek bir yapımcı tarafından geliştirilmiş olması. Daha önce tabi ki farklı türlerde örneklerini gördük ama Bright Memory oyununa baktığımızda sahip olduğu dinamikler ve işleyişin tek bir kişinin elinden çıkması gerçekten inanılmaz geliyor. Bağış dönei ile ortaya çıkan oyunun Xbox Series X versiyonu tüm bölümleri içerecek ve hem görsel hem de diğer yönlerden tekrar ele alınacak. 

Oyunun yayınlanan videosuna baktığımızda hikaye kısmından da detaylar verildiğini görüyoruz. Acil durum duyurusu ile başlayan bu videoda, şehrin 20 km uzağında bir anomali meydana geldiği belirtildiği gibi sonrasında yaşanan aksiyon sahnelerine de yer verilmiş.

Silahlı kısımlar dışında hack-n slash dinamiklerini içermesi ve araç takip gibi aksiyonlara da yönelmesi, oyunun içerik anlamında çeşitliliğini de gözler önüne seriyor. 2036 yılında geçen oyunda Shelia isimli bir karakteri yöneteceğiz ve doğa üstü özelliklere de sahip olan SRO isimli organizasyonu çökertmeye çalışacağız. Ayrıca Xbox Series X sürümünün de Ray Tracing desteğinin olacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 09:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2020 15:27
ve sonunda xbox ps'i alt eder
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2020 14:12
xbox almış elinde patlamış, burada yorum yazıp xboxı hypelanacağını sanan masum uzaylı :D
MK Okuru
MK Okuru 4.08.2020 09:15
bir oyunla bayağı alt edildi hakikaten xbox mı alsam ne yapsam deyip dalga geçmiyorum bak ??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.08.2020 17:41
Tek bir kişi yapıyor ama outsource ederek yapıyor oyunu ama haşa gene büyük başarı oyunun demosunu oynamıştım inanılmaz keyifliydi bu ayrı bir orgazmik duruyor
Demon Hand
Demon Hand 4.08.2020 08:27
Adam oyunun bu kadar tutacağını düşünmeden yapmış, ondan o. Sonradan kendi tasarımlarını kullanacak sanırım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bright Memory: Infinite için 4K oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×