Bright Memory: Infinite'in Xbox Series X versiyonu duyuruldu

Bright Memory: Infinite'in Xbox Series X versiyonu duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.05.2020 - 10:50
Kickstarter bağışları ile ortaya çıkan Bright Memory: Infinite'in Xbox Series X versiyonu duyuruldu. Oyunun videosu Inside Xbox etkinliğinde yayınlandı.

Dün akşam saatlerinde gerçekleşen Inside Xbox etkinliğinde ortaya çıkan yapımlardan birisi de Bright Memory: Infinite olmuştu. Daha önce PC versiyonunu gördüğümüz oyunun Xbox Series X sürümü de duyuruldu. Etkinliğin açılışı Bright Memory: Infinite'in yeni videosu ile birlikte yapıldı.

Bright Memory: Infinite'in Xbox Series X versiyonu duyuruldu

Bright Memory başarılı geçen bağış döneminden sonra bölümler halinde yayınlanmaya başlamış, sonrasında ise tüm bölümlerini içeren Bright Memory: Infinite sürümü duyurulmuştu. Yapımın Xbox Series X versiyonu da tüm bu bölümleri içerecek ve hem görsel hem de diğer yönlerden tekrar ele alınacak. Hala yapım aşamasında olan oyunun bu yeni videosuna baktığımızda ise grafik olarak sunumun dikkat çeken yapımlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

Silahlı kısımlar dışında hack-n slash dinamiklerini içermesi ve araç takip gibi aksiyonlara da yönelmesi, oyunun içerik anlamında çeşitliliğini de gözler önüne seriyor. 2036 yılında geçen oyunda Shelia isimli bir karakteri yöneteceğiz ve doğa üstü özelliklere de sahip olan SRO isimli organizasyonu çökertmeye çalışacağız. Ayrıca Xbox Series X sürümünün de Ray Tracing destekleyeceği açıklandı. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 00:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×