Bu site, Modern Warfare 3'ü kötülüyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.07.2011 - 12:17
Üstelik sitenin ismi, ModernWarfare3.com!
Önceki haberimizde de size bahsetmiştik. ModernWarfare3.com alan adını satın alan biri, oyunu kötülediği ve ticari kullanım haklarını ihlal ettiği için Activision tarafından büyük tepki görmüş, firmayı harekete geçirmişti. Peki sitenin içeriği hakkında bilginiz var mı?

ModernWarfare3.com'da yeni oyun hakkında bilgi verilmek yerine, daha çok oyun hakkında dalga geçilmiş, örneklemeler yapılarak Battlefield 3'ün daha iyi olduğu vurgulanmış. Kısacası bunun için bir "karalama hareketi" de diyebiliriz. Zaten bu yüzden Activision, bayağı sinirlenmiş durumda.

Bu site, Modern Warfare 3'ü kötülüyor
Örnek mi istiyorsunuz? Mesela Call of Duty Modern Warfare 3 hakkında, 60 dolarlık bir DLC paketi denilmiş. Yapımcıların MW3'ün betasını göstermediğinden, çünkü Battlefield 3'ün daha iyi olduğu için böyle bir şey yapmadıklarından bahsedilmiş. Modern Warfare 3 = Modern Warfare 2 denilmiş. Belki de en ilginci ise, "Modern Warfare3, copy-paste yöntemiyle tıpkı Modern Warfare 2 benzeri bir oyun olmuş" açıklaması.

Siteye, buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yorumlar 41
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 01:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bu site, Modern Warfare 3'ü kötülüyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×