Bungie'nin yeni oyunu ile ilgili ilk detaylar

Bungie'nin yeni oyunu ile ilgili ilk detaylar

Mert Günhan
Mert Günhan 28.11.2012 - 11:49
"Destiny" beklenilenden çabuk gelecek
Efsanevi Halo serisinin yaratıcısı Bungie, Microsoft ile köprüleri yaktıktan sonra Activision ile 10 yıllık bir sözleşme imzalamıştı. Bungie'nin yaptığı ve Activision'ın yayımcılığını yapacağı "Destiny" ile ilgili detaylar vaktinden önce belli oldu. Bungie'nin Halo'dan sonra yaratmayı planladığı Destiny yeni jenerasyon için yapılmakta. Bungie yetkilileri oyunla ilgili "Destiny mistik, oldukça güçlü, maceranın hiç eksik olmadığı oldukça sosyal bir oyun olacak." derken Destiny'nin

Bungie'nin yeni oyunu ile ilgili ilk detaylar
Halo'dan daha az ciddi bir evrende geçeceğinin altını çizdi. Dünya'ya inen ve "The Traveller adı ile bilinen yapay bir gezegenden gelen yaratıklara karşı savaşan "Şovalyeleri" oynayacağımız Destiny'nin bir MMORPG olup olmayacağı ise bilinmiyor. Bungie MMORPG dedikodularının bir şakadan ibaret olduğunu söylese bile Destiny oldukça çoklu oyuncuya müsait gibi görünmekte.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 08:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×