Céiron Wars Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:39
Sıkı durun, geliyor
Basın Bülteni

Céidot Oyun Stüdyoları olarak Céiron evreninin karanlık atmosferinde geçen RYO-Strateji(1) oyunu Céiron Savaşları için resmi açık beta tarihini bir mini-video eşliğinde duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz!

Açık betadan önce, ön-komutan yaratma aracımızı kullanarak komutan karakterinizi hazır hale getirmiş oyuncularımız özel bonuslarla oyuna başlama imtiyazına sahip olacaklar. Bonus eşyalara ve yetenek puanlarına sahip olabilmeniz için açık beta tarihinden önce komutanınızı yaratmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Çıkış tarihinde komutanlarını henüz oluşturmamış olan oyuncular ise elbette açık beta aşamasında kayıt olabilir ve komutanlarını oluşturabilirler. Ne var ki onlar, önceden kayıt olmuş komutanlar gibi bonus eşyalara ve özelliklere sahip olamayacaklardır.

Lütfen bizi yeni açılan forumumuzdan ve geliştirici günlüğümüzden veya güncellenen resmi web sitemizden ve twitter sayfamızdan takip etmeyi unutmayın ve lütfen Facebook hayran sayfamızdan aramıza katılmayı ihmal etmeyin!

Ana oyunu beklerken biraz eğlenmek ve vakit geçirmek için Céiron Arena'yı(2) deneyebilirsiniz. Céiron Arena, Céiron Savaşları konseptine dayalı bir mini oyundur ve Facebook üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir.

Sıkı durun, geliyoruz!
Céidot Takımı


Céiron Wars - Mini Trailer from Céidot Game Studios on Vimeo.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Céiron Wars Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×