1/5

Çağa ayak uyduran en iyi 25 PC oyunu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.11.2010 - 01:01
IGN editörleri belirledi
IGN sitesi, zamana ayak uyduran en iyi 25 PC oyununu belirledi. IGN, bu listeyi her yıl güncellemeyi sürdürüyor. Şimdi size sunacağımız, 2010 listesi. Geçtiğimiz yıl hazırlanan 2009 versiyonuna ulaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Top 25 Modern PC Oyunu:

25. Plants Vs. Zombies
24. The Witcher
23. Call of Duty
22. Portal
21. Freespace 2

Çağa ayak uyduran en iyi 25 PC oyunu

Call of Duty, çıktığı yılda büyük beğeni toplamış ve birçok kez "yılın oyunu" ödülüne layık görülmüştü. Puan ortalaması ve aldığı ödül toplamlarında "en başarılı WW2 oyunu" ünvanını elinde bulunduran yapım, Infinity Ward'un MoH takımından ayrıldıktan sonraki ilk projesiydi.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×