Call of Cthulhu'nun Gamescom oynanış videosu yayınlandı

Call of Cthulhu'nun Gamescom oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.08.2018 - 14:09
Yeni video oyunun atmosferi hakkında bilgi veriyor

Son olarak E3 fuarında yeni videosu ile karşımıza çıkan Call of Cthulhu için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Gamescom 2018 fuarında yayınlanan bu oynanış videosu hikaye ve atmosfer konusunda önemli ipuçları barındırıyor. Adından da anlaşıldığı gibi H.P. Lovecraft'ın ünlü Cthulhu temasından esinlenen Call of Cthulhu'nun bu videosunda ayrıca diyalog ve araştırma kısımlarına da yer verilmiş.

Call of Cthulhu'dan yeni bir oynanış videosu

Cyanide Studio tarafından geliştirilen oyunun yeni videosuna baktığımızda özellikle atmosfer anlamında dikkat çekici durduğunu görüyoruz. Ayrıca araştırma dinamiklerinin yanı sıra oyundaki RPG öğelerinin nasıl olacağına dair bazı örneklere de video boyunca yer verilmiş. Psikolojik korku öğeleri ve gizlilik mekanikleri içeren Call of Cthulhu'da RPG dinamiklerine de sık sık rastlayacağız.

Boston bulunan Darkwater adasında bir sanatçının ve ailesinin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için görevlendirilen özel dedektif Edward Pierce karakterini kontrol edeceğimiz oyunun çıkış tarihi ise hala belli değil. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen oyunun bu sene içerisinde çıkması planlanıyor. Oyunun yayınlanan bu yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2020 14:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2018 20:28
şu yorum sistemini elden geçirin derim yazdığımız yorum 1 gün sonra yayınlanıyor ben hiç bir sitede böyle saçmalık görmedim
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2018 14:30
Çıkış tarihi nasıl belli değil, kendi sitesinde 30 Ekim 2018 yazıyor.. Ayda mı yaşıyorsunuz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.08.2018 16:44
Silah kullanıp balık adam vuramayacak mıyız şimdi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×