Call of Duty Black Ops: Cold War, 26 Ağustos'ta duyurulacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.08.2020 - 10:42
Gerçek olaylardan esinleneceği belirtilen Call of Duty Black Ops: Cold War için ilk teaser videosu resmi olarak yayınlandı. Asıl duyuru 26'sında yapılacak.

Call of Duty Black Ops: Cold War için resmi bir video nihayet yayınlandı. Ardarda gelen sızıntılar ve dedikoduların ardından Activision oyunun resmi kanalları üzerinden bir video yayınladı. Böylelikle daha önce ortaya çıktığı gibi Black Ops serisi ile bağlantılı yeni bir oyun onaylanmış oldu. Call of Duty Black Ops: Cold War olarak adlandırılan oyunun ayrıca gerçek olaylardan ilham alınan bir hikayeye sahip olacağı da ilk gelen bilgiler arasında.

Call of Duty Black Ops: Cold War detayları 26 Ağustos'ta geliyor

(reklam=496]

Call of Duty resmi Youtube sayfası üzerinden yayınlanan videoya baktığımızda ise Soğuk Savaş döneminden görüntüler kullanıldığını görüyoruz. "Soğuk savaş zirvedeyken, KGB'den kaçan Yuri Bezmenov tüyler ürpertici bir uyarıda bulunuyor" ifadesi ile açılan bu videoda gerçek olaylara dair görüntülerin kullanıldığını görüyoruz. Zaten "Tehlike gerçek" diyen Yuri Bezmenov gerçekten de soğuk savaş döneminin önemli simalarından birisi olarak biliniyor. Bu da belirtildiği gibi oyunun bu olaylardan yola çıkacağını gösteriyor.

Videonun sonunda oyun ile ilgili asıl duyurunun 26 Ağustos'ta yapılacağı da belirtilmiş. Yani Call of Duty Black Ops: Cold War oyunun şu an kullanılan kod ismi de olabilir. Bu konuda ve çıkış platformları gibi konularda ise herhangi bir detay verilmemiş. Yine de oyunun PC, PS4 ve Xbox One ile birlikte yeni nesil sürümünün olacağı da tahmin ediliyor. "Tarihinizi bilin" isimli bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 01:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 22:28
Hep dönüp dönüp Rusya yapıyorlar :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 11:10
İlk oyunda soğuk savaş dönemine değinmişlerdi ztn
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2020 11:06
bi kerede amerika kötü oslu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty Black Ops: Cold War, 26 Ağustos'ta duyurulacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×