Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.08.2010 - 13:49
Kotick iddialı, ama Michael Pachter öyle düşünmüyor
Treyarch tarafından PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Black Ops hakkında beklentiler büyük. Bu kez Soğuk Savaş ve Vietnam cephelerine gideceğimiz bu yeni yapımda, en karanlık ve şiddetli Call of Duty deneyimini yaşayacağız.

Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?
Activision Ceo'su Bobby Kotick, Call of Duty: Black Ops'un 31 yıllık Activision tarihindeki en büyük açılışı yapmasını beklediğini dile getirmişti. Ünlü piyasa analisti Michael Pachter ise, onunla aynı görüşte değil. Zira Pachter, Black Ops'un Modern Warfare 2'yi geçebileceğini sanmıyor.

Bu yıl FPS'ler arasında büyük bir rekabet yaşanacak. Battlefield'ın yeni eklenti paketi Vietnam, yeni Medal of Honor oyunu, Halo: Reach ve Black Ops, yılın en iyisi olmak için mücadele verecek. Bakalım kim galip çıkacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 15:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×