Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.08.2010 - 13:49
Kotick iddialı, ama Michael Pachter öyle düşünmüyor
Treyarch tarafından PC, PS3, X360 ve Wii platformları için geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Black Ops hakkında beklentiler büyük. Bu kez Soğuk Savaş ve Vietnam cephelerine gideceğimiz bu yeni yapımda, en karanlık ve şiddetli Call of Duty deneyimini yaşayacağız.

Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?
Activision Ceo'su Bobby Kotick, Call of Duty: Black Ops'un 31 yıllık Activision tarihindeki en büyük açılışı yapmasını beklediğini dile getirmişti. Ünlü piyasa analisti Michael Pachter ise, onunla aynı görüşte değil. Zira Pachter, Black Ops'un Modern Warfare 2'yi geçebileceğini sanmıyor.

Bu yıl FPS'ler arasında büyük bir rekabet yaşanacak. Battlefield'ın yeni eklenti paketi Vietnam, yeni Medal of Honor oyunu, Halo: Reach ve Black Ops, yılın en iyisi olmak için mücadele verecek. Bakalım kim galip çıkacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 14:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops, rekor kırabilir mi?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×