Call of Duty: Black Ops'ta zombiler olacak

Erkut Köse - Mahmut Saral
Erkut Köse - Mahmut Saral 15.08.2010 - 09:34
Treyarch sorumlusu, zombilerin varlığını doğruladı
Bundan yıllar önce, bir Cadılar Bayramı akşamında ilk videosu yayımlanmıştı. World at War'un çıkışına çok az kalmıştı ve herkes bu videoyu, günün anlamını ifade eden eğlenceli bir video olarak görmüştü, ama iş başkaydı. Seriye ilk kez zombileri dahil eden Treyarch, yılın en kârlı co-op modu ve harita paketlerine de imza atmış oldu.

Peki yeni oyunda da zombiler olacak mıydı? Uzun süredir devam eden söylentilerin ardından, nihayet Treyarch iletişim sorumlusu Josh Olin'den doğrulama geldi. Black Ops'un Hardened ve Prestige versiyonlarında yer alan 4 ekstra co-op haritası, aslında World at War'daki zombi haritalarının ta kendisiymiş, bunu doğruladı. Fakat bu haritalarda "ekstra" ibaresinin olması, yepyeni haritaların da oyunla beraber geldiğinin bir işareti olsa gerek.

Call of Duty: Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii için 9 Kasım'da raflarda olacak.

Call of Duty: Black Ops'ta zombiler olacak
Bizi özlediniz mi? Biz sizi yemey.. şey aman, sizi görmeyi özledik!

Yorumlar 35
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops'ta zombiler olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×