Call of Duty Ghosts'ta FOV değiştirme özelliği geliyor!

Call of Duty Ghosts'ta FOV değiştirme özelliği geliyor!

Tayfun Kumaş
Tayfun Kumaş 10.02.2014 - 13:53
Zahmet ettiniz
Call of Duty Ghosts hikaye ve oynanış olarak gayet başarılı olmuştu fakat ne yazık ki teknik sorunlar yüzünden ciddi anlamda başarısızdı.

Önce RAM sınırlamasıyla piyasaya çıkan oyun, sonradan bu sorunu ortadan kaldırmıştı ancak performans istenilen kalitede değildi. Maalesef warez programlar bile bu konuda daha başarılıydı. Tüm bunların yanı sıra FOV ayarlarını değiştirmek için bile bir seçenek bulunmuyor.

Bunca eksikliğe rağmen Infinity Ward, geç bile olsa zahmet ederek bu konuyla ilgili güncelleme yapacak. Oyuncular bu ayarları değiştirmek için çeşitli yollara başvursa bile, Infinity Ward bu tip programları kullanan herkesin sınırsız banlanacağını belirttikten sonra, FOV değiştirme konusunda güncelleme yapılacağını duyurdu ancak güncellemenin ne zaman çıkacağına dair bilgi verilmedi.

Call of Duty Ghosts'ta FOV değiştirme özelliği geliyor!
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 23:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×