Call of Duty: Mobile 7.sezon bu hafta başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.08.2021 - 12:56
26 Ağustos Perşembe günü başlayacağı açıklanan Call of Duty: Mobile 7.sezon içerikleri ve Seçkinler Takımı dinamiği detaylandırıldı.

Call of Duty: Mobile 7.sezon tarihi bu Perşembe yani 26 Ağustos olarak açıklandı. Her sezon olduğu gibi oyuna birçok yeniliğin ekleneceği 7.sezon ile birlikte yeni haritalar ve etkinlikler de oyuna geliyor. Konuyla ilgili yapılan resmi açıklama ve bilgiler şu şekilde;

Call of Duty: Mobile 7.sezon bu hafta başlıyor

Call of Duty: Mobile'da yeni sezon heyecanı 26 Ağustos Perşembe başlıyor. Her yeni sezonda birçok yenilikle oyun severlerin karşısına çıkan Call of Duty: Mobile’ın 7. Sezonunda oyuna iki yeni harita, Hades - Dipçikli Top isimli yeni hafif makinalı tüfek, yeni Operatör Becerisi ve daha birçok yenilik ekleniyor.

Call of Duty: Mobile 7. Sezon’un sürprizi ise dünya çapında tanınan ödüllü şarkıcı Ozuna olacak. Reggae’nin mega yıldızı Ozuna, yeni sezonun gelişi şerefine “A La Buena, El Mejor” isimli yepyeni bir şarkı yazdı. 26 Ağustos Perşembe günü Android ve iOS platformlarında yayınlanacak yeni sezonda oyuncular, şarkıcının simgeleşmiş ayı temalı karakter görünümü ve Ozuna'dan ilham alan diğer profil kartları, avatarlar ve daha fazlasıyla eğlencenin dibine vuracaklar.

Call of Duty: Mobile 7.sezon bu hafta başlıyor

Diğer yandan Seçkinler Takımı arasındaki yerlerini alabilmek için mücadele edecek oyuncular, kendilerini bekleyen 50 seviyelik yeni savaş bileti ile zengin bir COD:Mobile deneyimi yaşayabilecekler. Call of Duty: Mobile 7. Sezon’da zirveye çıkmak isteyen oyuncular için gelen yeni içerik ve güncellemeler ise şu şekilde;

İki Yeni Harita

  • Hurdalık 2019: Bu klasik Modern Warfare 2 haritası ilk olarak 2020'nin başlarında Call of Duty: Mobile'da tanıtılmış ve tematik bir geri dönüş yapmıştı. Hurda yığınları ve depolama hangarlarıyla dolu bir uçak mezarlığında yer alan, oldukça simetrik bir harita.
  • Manastır: İlk olarak Call of Duty Online'da yayınlanan ve operatörlerin dolambaçlı yollar ve dip dibe binalar arasında yollarını bulmaya çalıştığı bu haritada, bir zamanlar barışın hâkim olduğu ancak şu anda savaş alanına dönen bir Manastır bulunuyor.

Yeni Tematik Etkinlik

  • Siber Saldırı: Oyuncular 3 Eylül’de başlayacak bu etkinlikle Zero-Gizli Operasyon ve SKS-Teknik Taret silahı, silah şablonları, destansı tılsım ve diğer birçok ödülün sahibi olabilmek için operatörleriyle birlikte altı saatte bir Çok Oyunculu ve Battle Royale görevlerine çıkacaklar. Oyuncuların operatörlerinin seviyesi ne kadar yüksekse, daha değerli ödüller kazanma şansı da o kadar artacak.

Ayrıca 7. Sezonla birlikte Yeni Sezon Mücadeleleri, Şanslı Çekilişler, Paketler ve daha fazla içerik de oyuncularla buluşuyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 05:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Mobile 7.sezon bu hafta başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×