Call of Duty: Strike Team'i oynamadan görmek isteyenler için

Call of Duty: Strike Team'i oynamadan görmek isteyenler için

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 6.09.2013 - 14:16
Mobiller de coşacak şimdi
Dün sizlere duyurduğumu mobil CoD oyunu Call of Duty: Strike Team için şimdi bir de basın bülteni ve video geldi.

Daha detaylı bilgilerin yer aldığı bülteni aşağıdan okuyabilirsiniz:

Call of Duty hayranları iPhone, iPad ve iPod touch için özel olarak hazırlanan Call of Duty: Strike Team ile aksiyonu yanlarında taşıyabilecekler. Mobile ve tablet ekran mekanikleri için optimize edilen Call of Duty: Strike Team oyunu farklı şekillerde oynamanızı sağlayacak: oyuncular dört kişiye kadar, sıkı eğitimli, kişiselleştirilebilir yetenek ve ekipmanlara sahip Strike Team üyelerinden oluşan bir mangayı kontrol ederken ister klasik birinci şahıs perspektifinden aksiyona katılabilecek, ister kuşbakışı üçüncü şahıs perspektifine geçebilecek ve böylece hem savaş aksiyonunu, hem de taktik karar verme aşamasını yaşamış olacaklar.

Call of Duty: Strike Team Activision'ın yeni mobil geliştirme stüdyosu, Rockstar London'dan Mark Washbrook ve Rockstar Leeds efsanesi Gordon Hall'un başını çektiği The Blast Furnace™'in ilk Call of Duty oyunu olma unvanını taşıyor.

Call of Duty: Strike Team'i oynamadan görmek isteyenler için


“Call of Duty: Strike Team, Call of Duty dünyasındaki başka hiçbir şeye benzemeyen bir tek kişilik deneyim sunacak ve hareket veya seyahat halindeki oyunculara hitap edecek,” diyor The Blast Furnace Stüdyo Şefi Mark Washbrook. “Call of Duty: Strike Team ile oyunculara ister birinci şahıs, ister üçüncü şahıs perspektifinden oynama ve bunlar arasında istedikleri gibi geçiş yapabilme imkanı vererek oyunu diledikleri şekilde oynamalarını sağlıyor ve bu sayede yeni bir eğlencenin kapılarını açıyoruz.”

Call of Duty: Strike Team epik, sinematik Call of Duty anlarıyla dolu yeni, hikaye tabanlı tek kişilik sefere ek olarak tek kişilik Hayatta Kalma moduna da sahip olacak ve serinin silah, perk, rütbe ve prestij seviyelerinin çoğunu da içerecek. Oyun liderlik tabloları sayesinde oyuncuların ailelerine, arkadaşlarına ve diğer oyunculara karşı mücadele etmesini de sağlayacak. Ayrıca Call of Duty hesabına sahip olan oyuncular hesaplarına giriş yaparak Call of Duty: Strike Team için özel oyun içi bonuslar da kazanabilecekler. Oyuncular Call of Duty hesaplarını internet üzerinden ücretsiz olarak açabilirler.

Activision Blizzard'ın  sahibi olduğu tarafından yayınlanan ve merkezi Leeds, U.K.'de bulunan The Blast Furnace tarafından geliştirilen Call of Duty: Strike Team, iPhone, iPad, and iPod touch için App Store'dan $6.99 karşılığında satın alınabilir.  Call of Duty: Strike Team önümüzdeki aylarda Android cihazlar için de çıkacak.


Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 20:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×