Call of Duty ücretsiz mi olacak?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 12:26
Free2Play her yana yayılıyor
Son günlerde oyun firmaları daha fazla kar elde etmek adına yeni bir ödeme yöntemi izlemeye başladı. Free2Play (Ücretsiz Oyna) yöntemi ile firmalar online deneyimlerde oyun içi itemlar, map'ler gibi içerikleri küçük fiyatlara satarak hem oyuncuyu rahatlatıyor hem de büyük karlar elde ediyorlar. Battlefield ve Warface'in Free2Play'e geçme haberlerinden sonra sıra multiplayer olarak PC'den çok konsolların seçildiği bilinen Call of Duty'de.

Call of Duty ücretsiz mi olacak?
Oyunun sahibi Activision şu aralar böyle bir planları olmadığını söylüyor. Ancak ileride mini ödeme yöntemleri ile karlarını arttırmaktan da geri kaçmayacakları gelen haberler arasında. Call Of Duty'de multiplayer seçeneklerini seçen oyuncular çok daha fazla içeriği ufak ücretlere sahip olabilmek için biraz daha bekleyecek gibi.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty ücretsiz mi olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×