Banner Resmi

Call of Duty ücretsiz mi olacak?

Burçin Aygün
Burçin Aygün 3.12.2010 - 12:26
Free2Play her yana yayılıyor
Son günlerde oyun firmaları daha fazla kar elde etmek adına yeni bir ödeme yöntemi izlemeye başladı. Free2Play (Ücretsiz Oyna) yöntemi ile firmalar online deneyimlerde oyun içi itemlar, map'ler gibi içerikleri küçük fiyatlara satarak hem oyuncuyu rahatlatıyor hem de büyük karlar elde ediyorlar. Battlefield ve Warface'in Free2Play'e geçme haberlerinden sonra sıra multiplayer olarak PC'den çok konsolların seçildiği bilinen Call of Duty'de.

Call of Duty ücretsiz mi olacak?
Oyunun sahibi Activision şu aralar böyle bir planları olmadığını söylüyor. Ancak ileride mini ödeme yöntemleri ile karlarını arttırmaktan da geri kaçmayacakları gelen haberler arasında. Call Of Duty'de multiplayer seçeneklerini seçen oyuncular çok daha fazla içeriği ufak ücretlere sahip olabilmek için biraz daha bekleyecek gibi.
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 07:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty ücretsiz mi olacak?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×