Call of Duty: Vanguard multiplayer videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.09.2021 - 11:51
Activision düzenlediği özel sunumda Call of Duty: Vanguard multiplayer videosunu ve oyunun özelliklerini yayınladı.

Oyuncuları bir kez daha 2.Dünya Savaşı dönemine götürse de farklı bir işleyişe imza atacak olan Call of Duty: Vanguard multiplayer videosu ile karşımıza çıktı. Oyun için özel bir sunum düzenleyen yapım ekibi multiplayer videosunda oyunda karşılaşacağımız yeniliklere yer vermiş.

Call of Duty: Vanguard multiplayer videosu yayınlandı

Call of Duty: Vanguard multiplayer videosu yayınlandı

Call of Duty: Vanguard multiplayer videosuna baktığımızda ilk olarak haritaların oldukça farklı lokasyonlarda geçeceği dikkatimizi çekiyor. Harabe gibi alanlardan ormanlık alanlara, gemilerden yerleşim bölgelerine kadar farklı noktalara yer verilmiş. İlk etapta 20 haritanın yer alacağı Call of Duty: Vanguard multiplayer modunda ayrıca taktiksel yıkım adı verilen bir sistem de kullanılıyor. Yani oyun alanındaki belli bölgeleri yıkarak düşmanları gafil avlama şansına sahip olabileceksiniz.

Silah özelleştirme konusunda da geniş bir yelpazeye yer verilen oyunun multiplayer modlarında ayrıca daha önce açıklandığı gibi bir operatör sistemine de yer verilecek. Yani Rainbow Six Siege oyununda olduğu gibi oyunun çoklu oyuncu modlarında özel karakterler ve onların özellikleri oldukça önemli olacak. Ayrıca yakın dövüş silahları ile yapılan bitirici vuruşlar da videonun dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor. Yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 14:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2021 04:45
yapmak icin yapilmis
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.09.2021 19:38
5 yaşında çocukların oyunu, tüm fikirler battlefield ve R6 dan etkilenilmiş. Yeni hiçbişey denemiyorlar ki para kaybetmesinler, oyun sektörü oldugu yerde sayıyor. 5e5 küçücük haritada atla vur zıpla vur öl. Bu mudur, ne kadar primitif.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Vanguard multiplayer videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×