Call of Duty: WWII Switch'i es geçiyor

Call of Duty: WWII Switch'i es geçiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 3.07.2017 - 13:47
Switch kullanıcılarına üzücü haber
Son oyunları itibari ile tutkunlarına bekleneni vermekte zorlanan Call of Duty serisinin İkinci Dünya Savaşı'nda geçecek yeni oyunu, SledgeHammer'ın Twitter hesabından verilen bilgiye göre Nintendo Switch platformuna gelmeyecek. Nintendo severler yeni Call of Duty oyununun zaten Switch için çıkış yapmayacağını tahmin ediyordu. Fakat oyuncular, Nintendo'dan Ubisoft ve EA Games ile yaptığı gibi Activision'la da özel anlaşma bekliyordu.

Call of Duty: WWII Switch'i es geçiyor


Bu anlaşmanın sonucunda Nintendo Switch için özel bir FPS oyununun geleceği tahmin ediliyordu ancak verilen bilgilere göre Activision'ın Switch için şimdilik (en azından FPS tarafında) herhangi bir planı yok. Diğer bir yandan Nintendo platformları için son Call of Duty oyunu, Wii U konsoluna çıkan Call of Duty: Ghosts olmuştu. Böylelikle Switch için The Witness, Raiders of the Broken Planet ve Middle-Earth: Shadow of War gibi çıkış yapmayacağı kesinleşen büyük yapımların yanına Call of Duty: WW2 da katıldı.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2017 04:42
nintendoya para vermem için bahçeden petrol çıkması lazım ama nintendo zaten yıllardır bu şekilde gidiyor.Oyun çıkmaması tek taraflı bir zarar değil, şuanda nintendoya ne çıksa satıcak durumda...oyun yok :D Ee çıkmaması oyun firmasına da kardan zarar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 23:52
Merlininkazani

Ya Switch gücünden haberiniz yok yada Agam bizimle dalga geçiyorsunuz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 23:47
Nefesi yetmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 08:51
Nintendo aynı hatayı yine yapıyor.Artık devir değişti 3.parti desteği almalısın ne yapıp edip bu oyunları getirmesi lazımdı ama hiçbir çaba yok.Wii U hezimetini yine yaşayacaklar bu gidişle.Boşa mario zelda güvenmesin onlarla bir yere kadar en fazla Wii Uda olduğu gibi 10 milyon falan satarlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2017 01:35
Ne bekliyordunuz xbox one x ve ps4 pro mu sandiniz bunu oynayacaginiz oyunlar belli mario ve donkey Kong tabiki zelda oyunlara bak neymiş zeldaymis bende god of war diyorum bakalım hangisi daha çok ses getirir
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×