Call of Duty: WWII'nin PC betası geliyor

Call of Duty: WWII'nin PC betası geliyor

Furkan Güler
Furkan Güler 24.08.2017 - 10:17
Yeni Call of Duty oyununu PC oyuncuları da deneyebilecek.
2017 senesinin en çok beklenen FPS oyunu olan Call of Duty: World War II'nin PC betasının geleceği geliştiriciler tarafından onaylandı. Yoğun eleştiri bombardımanına tutulduktan sonra gelecek temasını nadasa bırakan Call of Duty serisi yeni oyununda bizi köklerine, yani İkinci Dünya Savaşı'na götürüyor. Reddit üzerinden soruları yanıtlayan Sledgehammer Games'in ortak kurucularından Michael Condrey, "PC betası yapın lütfen" mesajına "Evet, gelecek" şeklinde cevap verdi. Ancak PC betasının tarihi şimdilik belli değil. Oyunculara göre PC betası, konsolların beta süreci bittikten sonra gerçekleşecek.

Call of Duty: WWII'nin PC betası geliyor
PlayStation markası ile özel anlaşması bulunan Activision, PlayStation 4 betasını 25 - 28 Ağustos tarihleri arasında düzenleyecek. Daha sonrasında PlayStation 4 ve Xbox One genel betasının ise 1 - 4 Eylül tarihleri arasında yapılması planlanıyor. Betalarda Pointe Du Hoc, Ardennes ve Gibraltar haritaları oynanabilir olacak. Oyun modlarının ise Team Deathmatch, Domination ve Hardpoint olacağı belirtilti. Bu arada Call of Duty: World War II'nin özel betasına oyunu PlayStation Store veya Xbox Live Store üzerinden oyunu ön sipariş olarak satın alan oyuncuların katılabileceğini belirtelim.

Yeni Call of Duty oyunun 3 Kasım 2017 tarihinde çıkması bekleniyor.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 05:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.08.2017 20:14
1-4 Eylül arasında gerçekleşecek olan beta gene kapalı mı olacak?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2017 02:58
Ben ps4 te betayı oynadım hiç beğenmedim .grafikler çok kötü eğer çıkacak oyunuda böyleyse almaya gerek yok bildiğin çöp.Bence biraz daha geliştirilmeli.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2017 14:06
sistem gereksinimlerini görsek artık ona göre satın alacam :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×