Captain Tsubasa videosunda sahne sırası 'German Junior Youth' takımında

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 24.04.2020 - 12:14
Captain Tsubasa: Rise of New Champions için yayınlanan yeni videoda 'German Junior Youth' takımı oyuncularına ve özel vuruşlarına yer verilmiş.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions oyunundan yeni videolar ve duyurular gelmeye devam ediyor. Ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip olan aynı isimli manga ve anime serisinden uyarlanacak olan yapımın bu yeni videosunda 'German Junior Youth' takımı ve tabi ki oyuncularına yer verildiğini görüyoruz.

Captain Tsubasa videosunda sahne sırası 'German Junior Youth' takımında

Yayınlanan bu yeni videoda hem ofansif hem de defansif tarafta oldukça kuvvetli olan 'German Junior Youth' takımının oyunclarından Hermann Kaltz, Franz Schester, Deuter Muller, Karl Heinz Schneider ve Cornelius Heine'e yer verilmiş. Videoda ayrıca bazı oynanış görüntüleri ile birlikte bu oyuncuların özel vuruşlarını da görüyoruz. Yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions hakkında

Özellikle 90'lı yıllarda yayınlanan animesi ile ülkemizde de oldukça popüler olan ve bu popülerliğini her daim devam ettiren Captain Tsubasa, Rise of New Champions oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için geliştirilen oyun, eski oyunlara nazaran bu sefer farklı bir sisteme sahip. Akıcı bir oynanışı hedefleyen yapımda, özellikle karakterlerin kendine has hareketleri ve şutlarının oyuna birebir aktarıldığını görüyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2021 21:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2020 13:08
Çok merak ediyorum şu oyunu acaba nasıl bilşey olacak
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 16:49
04.50 orası kesin de benim merak ettiğim bildiğimiz futbol oyunu tarzında mı yoksa Goal 3 gibi fantastik futbol oyunu tarzında bişeymi olacak?
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 04:50
Eğlenceli olacaktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2020 12:39
Cok guzel gorunuyor ya.... Almanlar da favorimdir seride :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain Tsubasa videosunda sahne sırası 'German Junior Youth' takımında

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×