Banner Resmi

Castlevania macerası devam ediyor

Ali Osman Uz
Ali Osman Uz 23.12.2010 - 09:51
Vampir şatosuna dönüş
Konami, başarılı oyunu Castlevania: Lords of Shadow için iki DLC paketi hazırlamakta olduğu duyurdu. Oyun severlere sunulacak bu içerik paketlerinden ilki olan “Reverie” ile vampir şatosuna geri döneceğiz. Vampir Carmilla’nın baş hizmetkarı Laura’ya yardım edeceğimiz bu macera 2011’in başında yayınlanacak.İkinci DLC ise “Resurrection” olarak adlandırılmış. Bu paketin ilk DLC olan “Reverie” den daha geniş bir içeriğe sahip olacağı verilen bilgiler arasında. Resurrection eklentisi ile oyun normalde bittiği noktada daha ayrıntılı bir video ile başlayacak ve kötü bir ek düşmanla son savaşı yapacağız.

Castlevania macerası devam ediyor
Fiyat hakkında bilgi verilmemiş fakat 2011’e girmek üzere olduğumuzu göz önünde bulundurursak, gerekli bilgilerin yakında yayınlanacağını tahmin etmek zor değil. Şimdilik tek yapmamız gereken beklemek ve görmek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2022 19:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Castlevania macerası devam ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×