CCP 15 kişiyi işten çıkarttı!

Can Arabacı
Can Arabacı 12.12.2013 - 11:09
World of Darkness'ın kaderi ne olacak?
EVE Online ve DUST 514'ün yapımcısı CCP, geçtiğimiz günlerde 15 kişiyi işten çıkarttığını resmi ağızlardan onayladı. Ancak asıl kaşlarımızı çatmamıza sebep olan şey bu 15 kişinin tamamının World of Darkness Online'ı yapan ekibe dahil olması oldu açıkçası.Haliyle zaten oyun hakkında ser verip sır vermeyen CCP'nin World of Darkness Online'ı gözden çıkartıp çıkartmadığı sorusu kafamızı kurcalamaya başladı.

Neyse ki açıklama gelmesi çok da gecikmedi ve CCP'den Ned Coker "CCP olarak Atlanta'daki World of Darkness Online'ın değişen dizayn ve geliştirme ihtiyaçları doğrultusunda 15 kişiyi işten çıkartmak zorunda kaldık. Bizim için zor bir karar oldu, ancak markamızı zengin, derin ve göz alıcı yapmak için elimizden geleni yaptığımızdan şüpheniz olmasın." açıklamasını yaparak yüreğimize su serpmeyi başardı.

2006 yılında duyurulan World of Darkness Online ile ilgili en son gelişmeler CCP'nin 2012 yılında düzenlediği Fanfest'te gelmişti. Ömrümüz yetse de oynama fırsatı da bulsak bari...

CCP 15 kişiyi işten çıkarttı!

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 03:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
CCP 15 kişiyi işten çıkarttı!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×