CDV, Cossacks için ELSPA gümüş satış ödülünü kutluyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
CDV, Cossacks için ELSPA gümüş satış ödülünü kutluyor
CDV Software Entertainment'in RTS oyunu Cossacks Britanya'da 100 000 satmayı başardığı için ELSPA (Avrupa Yazılım Yayıncıları Birliği) tarafından "Silver Award" a layık görüldü. CDV Britanya başkanı Terry Malham, "Cossacks'ın sadece ani bir çıkış yakalamasından ziyade çok uzun süre iyi iş yapacağını başından beri biliyorduk." diyor. Cosscaks: European Wars Britanya'da 30 Mart 2001'de çıkmış ve hemen PC oyunları sıralamasında 1 numaraya oturmuştu. Cossacks, Orijinal oyunun satışlarının yanında ilk eklentisinin (Cossacks: The Art of War) de 31 000 satmasıyla başarısına devam ediyordu. Cossacks bugün dünya çapında 650 000'den fazla satmış. Ekim 2002'den itibaren serinin yeni bölümü olan Cossacks-Back to War'un da çıkmasıyla başarılı satışlara devam edecek gibi görünüyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 07:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
CDV, Cossacks için ELSPA gümüş satış ödülünü kutluyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×