Chaser ve FPS sırları

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Chaser ve FPS sırları
2003'ün 2. yarısında çıkması ve FPS motorları kavgasına bir son vermesi beklenen oyunumuzun adı Chaser. Kendi deyimleriyle "Unreal Warfare bizim atamızdır" kalitesinde bir motor. Karakter başına 20.000 poligon, basit çizimlerde bile en azından 10.000 üçgen gibi vaadleri var bu motorun. Bekliyoruz ve umut ediyoruz ki dedikleri çıksın.

Sitesinden detaylı bilgi alınabilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Chaser ve FPS sırları

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×