Christopher Lloyd, The Mandalorian 3.sezon kadrosuna katıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.03.2022 - 15:11
Çekimleri başladığı söylenen The Mandalorian 3.sezon oyuncu kadrosuna sevilen ünlü oyuncu Christopher Lloyd'un katıldığı belirtiliyor.

The Mandalorian 3.sezonu için oldukça sevineceğimiz bir haber ortaya çıktı ve Geleceğe Dönüş serisi başta olmak üzere birçok yapımda rol alan Christopher Lloyd'un kadroya dahil olduğu belirtildi. Henüz resmi açıklama gelmese de oyuncunun 3.sezonda oynayacağı birçok kaynak tarafından doğrulanmış durumda. IMDB listesine de giren bu haber ile birlikte sevilen oyuncunun Güney Kaliforniya'da bulunan sete gittiği ve çekimler için hazırlıklara başladığı da belirtilmiş.

Christopher Lloyd, The Mandalorian 3.sezon kadrosuna katıldı

Christopher Lloyd, The Mandalorian 3.sezon kadrosuna katıldı

The Hollywood Reporter sitesinin haberine göre Christopher Lloyd, yeni sezonda misafir karakter olarak gözükecek isimlerden biri olacak. The Mandalorian'ın anlatım tarzını düşünecek olursak muhtemelen kendisini bir ya da iki bölümde, işlenen kısa hikayelerden birinin ana karakteri olarak görme ihtimalimiz bulunuyor. lloyd dışında daha önce dizide yer alan birçok karakterin de yine 3.sezonda karşımıza çıkacağı belirtilmiş.

Christopher Lloyd bildiğiniz gibi Dr. Emmett Brown karakteri ile sinema dünyasına iz bırakan isimlerden biri olmayı başarmıştı. Ünlü oyuncu son zamanlarda Nobody filmindeki performansıyla da gündeme gelmişti. Disney+ platformunda yayınlanacak olan The Mandalorian 3.sezon tarihi belli olmasa da dizinin bu sene sonunda çıkması bekleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.03.2022 15:22
Lotr dizisinde de yaşlı bir cüce karaktere iyi giderdi abim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Christopher Lloyd, The Mandalorian 3.sezon kadrosuna katıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×