Çıkmaz denilen The Day Before çıkış tarihi açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.01.2022 - 01:11
Yayınlanan ilk videosundan itibaren dikkatleri üzerine çeken The Day Before çıkış tarihi yeni video ile birlikte açıklandı.

The Day before daha ilk videosu ile birlikte dikkatleri üzerine çekmiş ve gerek grafikleri olsun gerekse de oynanış dinamikleri ile birçoğumuza hayal ürünü olarak gelmişti. Yayınlanan birkaç oynanış videosunun ardından bugün ise beklenmedik bir haber geldi ve CES 2022 fuarında The Day before için çıkış tarihi paylaşıldı.

Çıkmaz denilen The Day Before çıkış tarihi 21 Haziran olarak açıklandı

Oyunun çıkış tarihi duyurusu ise NVidia tarafından yapıldı. NVIDIA, The Day Before'un 21 Haziran'da çıkacağını açıkladığı gibi oyunun hem Ray Tracing hem de DLSS'yi destekleyeceğini duyurmuş oldu. Firma ayrıca aşağıdaki oynatıcıdan göz atabileceğiniz oyun için ilk RTX fragmanını yayınladı.

The Day Before kıyamet sonrası senaryosuna sahip olacak ve enfekte olmuş insanlarla hayatta kalanların mücadelesini karşımıza çıkaracak. Tabi zombiler dışında hayatta kalanlara karşı yiyecek, silah ve arabalar için mücadele edeceğimiz açık dünya MMO tabanlı bir oynanışı da bize sunacak

The Last of Us ve The Division gibi oyunlardan ilham alan The Day Before, PvP ve PvE unsurlarına sahip olacak. Arkadaşlarınız ile ekip olabileceğiniz yapımda yapay zeka dışında diğer oyuncularla da mücadele etmek zorunda kalacaksınız. 

Oyun için daha önce hazırladığımız ilk bakış videosuna ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.01.2022 09:01
Güzel duruyor ama bu tür oyun baydı artık ya çok fazla var
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 15:00
The Division da öyle dediniz oyun çöp, ismini bile duymuyoruz artık.
MK Okuru
MK Okuru 7.01.2022 00:50
Grafikler güzel oluyor da gerisi çöp oluyor çoğu oyunda maalesef.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 11:38
açıkçası bu oyundan bir halt olacağını düşünmüyorum. bir kaç hafta oynanıp sonrasında da hüsran olacakmış gibi geliyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2022 23:19
ilk 5 dkklık olan video ile şimdi gösterilen fragmanın alakası bile yok !! yazıklar olsun yediği downgrade'e bakarmısın!?!?!?! cidden bildiğin dayz gibi çok sığ bi grafik war. sadece ışıklandırma kasmışlar. çünkü başka bil halt yok oyunda grafik adına ve ilk videodaki kaliteyi verememişler
MK Okuru
MK Okuru 6.01.2022 07:46
Gerçek olamayacak kadar güzeldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2022 10:12
Çakma tlous geliyor balon olacaği kesin övme ize gerek yok
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2022 20:29
Oyun online oyun yalnız. Tlous ne alaka??
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çıkmaz denilen The Day Before çıkış tarihi açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×