Çin, Cataclysm'ine kavuşuyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 22.06.2011 - 11:45
Çinli WoW hayranlarının mutlu günü çok yakında.
Blizzard, World of WarCraft'ın son ek paketi Cataclysm'i 12 Temmuz'da Çinli oyunseverle buluşturacağını açıkladı.

Çin, Cataclysm'ine kavuşuyor
Blizzard'ın patronu Mike Morhaime, konuyla ilgili olarak "Çinli oyunseverlerin World of WarCraft'a olan tutku ve desteğini her zaman ilgiyle karşıladık. Bu ek paketteki içerikle tanışacakları için heyecanlıyız." dedi.

Cataclysm'in Çin'de piyasaya çıkması, World of WarCraft'ın geçtiğimiz aylarda kaybettiği 500 bin oyuncuyu tekrar kazanması ve 12 milyon kullanıcı oranını tekrar yakalamasını sağlayabilir.
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 09:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çin, Cataclysm'ine kavuşuyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×