Çin'den çakma "olmayan" konsol; iSec

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 25.10.2011 - 12:25
Bu sefer %100 Çin malı
Çin'de Xbox 360, Playstation 3 ve Nintendo Wii gibi ürünlerin satışının yasak olması ülkeyi kendi başının çaresine bakmaya zorladı.

Çin'den çakma "olmayan" konsol; iSec
Dünyaca ünlü bilgisayar üreticisi Lenovo'nun finanse ettiği Çin'e özel bu konsolun ismi iSec ve içerisinde Kinect benzeri harekete duyarlı bir kontrol sistemi de mevcut. Beijing eedoo Technology'nin de katkılarının bulunduğu konsolun deneme sürümü tahminen aralık ayında dağıtılacak. Fiyat olarak 470 dolar civarında olacağı tahmin edilen oyunun son hali ise 2012'nin başlarında çıkacak.

eedoo CEO'su Jack Luo, firmanın öncelikle Çin pazarına odaklanacağını ve burada 1 milyon adet sattıktan sonra ülke dışına çıkacağını belirtti. Sistem her ne kadar Çin'in Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'ndan onay almamış olsa da sorun çıkacağı düşünülmüyor.
Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 16:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Çin'den çakma "olmayan" konsol; iSec

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×