Cloaked in Silence, Metal Gear Solid V oyuncularına sunuldu

İsmet Ergül
İsmet Ergül 16.03.2016 - 00:22
Quiet olarak oynayabiliyoruz!
Metal Gear Online için desteğini kesmeyen Konami, Cloaked in Silence isimli yeni bir indirilebilir içeriği bugün oyunculara sundu. Metal Gear Online'a üç adet yeni çoklu oyuncu haritasını ekleyecek olan bu indirilebilir içerik, bizlere Quiet olarak oynama imkanını da sunuyor. Coral Complex, Rust Palace ve Azure Mountain isimli çoklu oyuncu haritalarını oyuna ekleyecek olan bu indirilebilir içerik ile tekrardan Afganistan ve Afrika'nın farklı bölgelerine adım atacağız.

Quiet'ı 4 dolarlık bir fiyattan satışa sunan Konami, 2 dolarlık kozmetik eşya paketlerini de oyuna eklemeyi elbette unutmamış. Tabii, 11 dolar verip Cloaked in Silence indirilebilir içeriğine tamamen erişebilme şansımız da var. Cloaked in Silence'ın sunacağı 'hayatta kalma' modu 7 Nisan'da oyunculara sunulacakken, Quiet'ı tekrardan sahalarda görmek bizleri bir hayli mutlu etti..

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2016 00:29
MGO oynayan var mı merak ediyorum ben 1 saat oynayıp kapatmıştım
MK Okuru
MK Okuru 17.03.2016 06:22
Al bendende okadar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2016 07:05
Mgo yu bilmem ama oyunun grafikleri gerçekten en üst seviyede Hideo Kojima işi biliyor. Eee ne de olsa adam Made in JAPAN.
MK Okuru
MK Okuru 16.03.2016 23:47
E tabi, Konami'yleo yüzden arası bozuldu. Adam müşteri menuniyetini ve oyun kalitesini en ön planda tutuyor ama Konami için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Konami'nin yeni CEO'su paragöz, Yakuza'larla adı anılan çirkefin teki. Kojima yine güzel sonlandırdı kim ne derse desin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cloaked in Silence, Metal Gear Solid V oyuncularına sunuldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×