Clone Wars Adventures, 1 haftada 1 milyon

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 10:25
Yıldız Savaşları aşkına...
Sony Online Entertainment ve LucasArts'tan yapılan açıklamaya göre, geliştirilen F2P MMO oyunu Star Wars: Clone Wars Adventures'un ilk 1 haftalık dilimde 1 milyon oyuncu sayısına ulaştığı bildirildi. Yapım, PC için 15 Eylül'de kullanıcılara sunulmuştu. Oyuncular isterlerse, aylık ücret karşılığında ekstra özelliklerden de yararlanabiliyor.

Sony Online Entertainment'ın bir diğer ücretsiz MMO oyunu Free Realms'in ise, 12 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunuyor. Sony, PC'de bu tarz oyunlarla yol alacak gibi görünüyor.

Clone Wars Adventures, 1 haftada 1 milyon
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Clone Wars Adventures, 1 haftada 1 milyon

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×