COD: Black Ops yüzüne dayak yedi!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.10.2011 - 10:41
Böylesi de oluyormuş!
Multiplayer oynarken dikkat edin. Yendiğiniz bir kişi bir gün kapınıza dayanırsa şaşırmayın. Bu olayın gerçeği, İngiltere'de Plymouth'ta yaşandı. 46 yaşındaki Mark Bradford, Call of Duty: Black Ops'ta Multiplayer oynarken kendisini öldüren ve dalga geçen 13 yaşındaki oyuncuya sinirlenince, çocuğun evini tespit edip, yolunu tuttu.

COD: Black Ops yüzüne dayak yedi!
Kızgınlıkla çocuğun boğazını sıkan Bradford, olayla ilgili olarak sürekli benimle dalga geçti ve aşırı kızıp, kendimi kaybettim dedi. Adı açıklanmayan çocuğu, Bradford'ın elinden kurtaran anne ise yetişkin bir insanın kendini savunamayacak bir çocuğa saldırmasının aciz olduğunu söyledi. İşsiz ve üç çocuk babası olan, psikolojik sorunları bulunan Mark Bradford'ın bu olayı sonuç olarak yargıya intikal etti.
Yorumlar 55
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
COD: Black Ops yüzüne dayak yedi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×