Combat Arms klan turnuvası başlıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 21.04.2015 - 11:41
Londra Kulesi Köprüsü'nde amansız rekabet.
Klan turnuvasına ek olarak gelen yeni harita, mücadeleyi Londra Kulesi Köprüsü’ne getiriyor.

Combat Arms bu ay bir Klan Turnuvası düzenliyor. Bunun yanı sıra çok sayıda yeni içerik ve sistem güncellemesi de geliyor.

22 Nisan’da Combat Arms Klan Şampiyonası, bir numaralı CA klan tacını elde etmek isteyen shooter gruplarının kıyasıya rekabetine sahne oluyor. Her klan, günlük performanslarına göre yine günlük liderler panosuna yazılarak otomatik olarak turnuvaya dahil edilecek. 6 Mayıs’ta ise sıralamada ilk 20’de bulunan klanlardan, final maçlarında klanlarını temsil etmeleri için beş üye seçmeleri istenecek. Finaller 6-8 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.

Combat Arms klan turnuvası başlıyor
“Nexon Europe Topluluk Yöneticisi Eray Yumurtacı konuyla ilgili şunları söylüyor: “ Bu bahar Combat Arms topluluğunun bir parçası olmak isteyenleri heyecanlı günler bekliyor. Klan Şampiyonası muhteşem bir etkinlik olacak; klanların birinci olmak adına başa baş yarıştıkları anları görmek için sabırsızlanıyorum.”

Turnuvaya ek olarak, yeni bir içerik güncellemesi ile oyuna yepyeni bir PvP harita ve bir dizi yeni sistem getiriliyor.

Yeni harita Londra’nın simgelerinden Kule Köprüsü’nü, Londra’ya özel kırmızı otobüsler ve siyah taksiler gibi ögeleri temel alıyor. Takımlar dar köprünün her iki ayağının ucunda başlayacak ve hurdaya dönmüş araçlar arasında yoğun bir çatışma ortamında savaşacaklar.

Combat Arms klan turnuvası başlıyor
Yeni haritanın yanı sıra, her tecrübe düzeyinden oyuncuya tavsiye veren bir Kılavuz Sistem de kullanıma alındı. Yükleme ve öldükten sonra tekrar canlanma/ölüm esnasında (ölüm kısmı yeni bilgilerin kullanılması adına yeniden tasarlandı) çeşitli mesajlar görülecek, oyun moduna ve mevcut haritaya göre ayarlanacak.

Bu güncelleme ile bir de Nickname ArkaPlan Değişimi de geliyor; adından da anlaşılacağı üzere oyuncular takma isimlerinin etrafındaki çerçeveyi ve arka planı değiştirebilecekler. Yeni bir Oyuniçi Ödül Sitemi belli bir süre boyunca Combat Arms oynayan oyuncuları ödüllendirecek.  Yeni bir sayaç sistemi ise lobi penceresinde görünecek ve bir sonraki ödül sahibini bulana kadar geri sayım yapacak.  Oyuncular oyun içi hedeflerin ve ödüllerin ne zaman geleceğini takip edebilecekler.

-Basın Bülteni
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 07:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Combat Arms klan turnuvası başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×