Condemned'in sistem gereksinimleri!

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Condemned'in sistem gereksinimleri!
F.E.A.R.'ın yapımcısı Monolith Studios'un yeni psikolojik korku/gerilim FPS'si Condemned: Criminal Origins'in sistem gereksinimleri belirlendi. Kesin olarak 11 Nisan 2006 tarihinde, PC kullanıcılarıyla buluşacak olan yapımı oynayabilmek için en az Windows 2000/XP, P4 2.0 GHz işlemci, 512 MB RAM, 128 MB DX9 destekleyen ATI 9500 veya Nvidia 6200 ekran kartı ve 8 GB boş disk alanı, Condemned: Criminal Origins'i çalıştırmanız için yeterli sistem olarak sunuluyor. Buna ek olarak önerilen sisteme göz attığımızda, P4 2.4 GHz işlemci, 768 MB RAM ve 256 MB ATI 9800 veya Nvidia 6800 ekran kartı, yapımcılar tarafından ön görülmüş. 11 Nisan'a kadar beklerken Monolith Studios'un bir demo çıkarma ihtimali de bulunuyor. Böylelikle yapımı kendi sistemlerinizde de test edebilirsiniz.

FBI ajanı olan Ethan Thomas’ı kontrol edeceğimiz yapıtta, şehrin çeşitli yerlerinde işlenen cinayetleri çözmeye ve aralarındaki ilişkileri aydınlatmaya çalışıyoruz... Bunu yaparken ajan Ethan, suçun içine girip, bir katilin psikolojisini anlamaya çalışacak. Suçla ilgili bu yolculuğunda, onun da üzerinde bazı şüpheler oluşmaya başlayacak ve FBI, 2 polis memurunu da ajan Ethan’ı gizliden gizliye takip etmeleri için görevlendirecek.

Yorumlar 36
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2022 06:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Condemned'in sistem gereksinimleri!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×