Crysis 2'den müthiş video

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 18.12.2010 - 10:47
Dönüşü muhteşem olacak

2011 yılı FPS açısından çok güzel bir yıl olacağa benziyor. Killzone 3, Bulletstorm, Crysis 2, Yeni bir Call Of  Duty (her yıl olduğu gibi) , Deus Ex: Human Revolution gibi harika oyunlar bizi bekliyor. Bunlardan Crysis 2, hem grafikleri hem de biz Türkler açısından oyunun %100 Türkçe çıkma ihtimali ile birleşince beklentiler daha da artıyor. Oyunun yeni videosu Nanosuit 2 hakkında önemli bilgiler veriyor. Crysis 2'nin PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için 25 Mart 2011 tarihinde çıkması planlanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'den müthiş video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×