Crysis 2'nin dergi görüntüleri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Crysis 2'nin dergi görüntüleri
Crytek tarafından geliştirilen, EA tarafından dağıtımı üstlenilen yeni FPS oyunu Crysis 2 için yeni dergi görüntüleri yayımlandı. Alman PCgames'e konuk olan yapım, görseller net olmamasına rağmen çok hoş duruyor. Cry Engine 3 ile geliştirilen yapım, PC, PS3 ve X360 için raflarda olacak. Bu kez tropik ormanları bir kenara bırakıp, New York'un yıkık dökük yapıları arasında mücadele edeceğiz. Görüntülere ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 2'nin dergi görüntüleri

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×