Crysis 3,4,5,6 ve dahası gelebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 14:38
Crytek, uzun soluklu bir seri peşinde
İlk kez Far Cry ile adından söz ettirip, Crysis ile kendine sağlam bir yer edinen Crytek, şu an Crysis 2 için çalışıyor. Eğer bir aksilik olmazsa yapım, önümüzdeki yılın İlkbahar döneminde PC, PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak.

Crytek'in önemli isimlerinden Nathan Camarillo, Crysis 2 hakkında yeni açıklamalarda bulundu. Camarillo, "kalitesi üst düzeyde bir oyun hazırlayıp, tüm platformlarda herkesin dikkatini çekmek istiyoruz" diyerek, Crysis 2'yi geliştirmelerindeki önemli amaçlardan birini dile getirmiş oldu.

Crysis 3,4,5,6 ve dahası gelebilir
Crysis 2'de kaliteli bir tek kişilik senaryo modu ve çoklu oyuncu modlarının bulunması, bunların yanında oyuncuyu farklı bir asker gibi hissettirebilecek Nanosuit gibi bir giysinin olması, şüphesiz ki oyunun artı yönde özelliklerinden.

İşe seri olarak bakarsak, Crysis 2'nin son oyun olmayacağı, devamının geleceği düşünülüyor. Hatta Camarillo, "Crysis 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Crysis sonsuza dek" diye bir sıralama da yapmış. Tabii ki bunlar netlik kazanan düşünceler değil, ama başarılı olursa Crysis serisinin devam edeceği de bir gerçek.

Yorumlar 44
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2022 05:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis 3,4,5,6 ve dahası gelebilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×