Crysis Trilogy duyuruldu

Hamza Bulut
Hamza Bulut 14.07.2010 - 16:37
Crysis Trilogy duyuruldu

Crysis Trilogy duyuruldu

2007'in en çok ses getiren oyunu olan Crysis'in devamının yapılması kaçınılmazdı. Crytek CEO'su Cevat Yerli yaptığı açıklamada oyunun bir üçleme olacağını ve daha gelişmiş grafikler sunacaklarını bildirdi. Crysis 2'de textures (yumuşaklık) ve 3D animasyonların üzerinde daha çok duracaklarını da sözlerine ekledi. Bizim tek beklentimiz ise önümüzdeki 2 oyunun da ilk oyun gibi Türkçe olarak da piyasaya sunulması. (Bu biraz da bize bağlı tabii ki !)

KAYNAK
Crysis Trilogy duyuruldu
worthplaying.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crysis Trilogy duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×