Crystal Dynamics, yalnızca Tomb Raider yapacak

Murat Sağlam
Murat Sağlam 13.06.2011 - 18:49
Peki küçük oyunlar ne olacak?
Crystal Dynamics'in marka müdürü Karl Stewart ile yapılan bir röpörtaj, Crystal Dynamics'in gelecek planlarıyla ilgili önemli bilgiler edinmemizi sağladı. Analizcilerin Crystal Dynamics firmasının mutlaka Lara Croft adı altında küçük oyunlar piyasaya süreceğini iddia etmesinin ardından bu iddiaların doğru olmadığı ortaya çıktı.

Crystal Dynamics, yalnızca Tomb Raider yapacak
Karl Stewart'a göre Crystal Dynamics şu anda yalnızca yeni Tomb Raider oyununa yoğunlaşmış durumda. Bu oyunun dışında herhangi bir Lara Croft marka projesi düşünmüyorlar. Lara Croft and the Guardian of Light adlı oyunlarının ardından böyle bir karara imza atmaları bize en doğrusu gibi geldi açıkcası.
Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Crystal Dynamics, yalnızca Tomb Raider yapacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×