Cyberpunk 2077 bug sorunu ilk yama ile ortadan kalkacak

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 8.12.2020 - 12:14
CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 için ilk gün yayınlanacak yama ile bug sorunlarının çözüleceği sözünü verdi. Oyunda çok fazla bug olduğu söyleniyor.

CD Projekt RED incelemeleri yayınlandıktan sonra Cyberpunk 2077 için bahsedilen bug ve sorunların ilk yama ile ortadan kaldırılacağı sözünü verdi. Oyun için gelen ilk incelemeler hikaye anlatımı, oynanış ve kalitesi konusunda farklılıklar gösterse de bütün incelemelerde ortak olan tek konu var; oyunda çok fazla bug var. Twitter'daki bir sohbette bir CD Projekt RED geliştiricisi yaklaşan 43GB ilk gün yamasının oyunu büyük ölçüde değiştireceğinin sözünü verdi. Birçok büyük oyun gibi Cyberpunk 2077 bug konusunda ufak sorunlar yaşıyor.

Cyberpunk 2077 bug sorunları ilk gün yamasıyla ortadan kalkıyor

CD Projekt RED'in heyecanla beklenen RPG'si Cyberpunk için sonunda incelemeler yayınlanmaya başlandı. Oyun hakkında konuşacak çok şey var ancak öne çıkanlar arasında GameSpot'un incelemesinde geçen bir cümle yer alıyor. "Cyberpunk 2077 olağanüstü hatalı bir oyun" şeklinde ifade ettikleri oyun için 70 puan verdikleri de göze çarpıyor. Yayın öncesi sürümünü oynadığını belirten GameSpot editörü oyunda çeşitli hatalarla karşılaştığını ve bunların yayın öncesinde gelen bir güncelleme ile dahi çözülmediğinden bahsetmiş. Hataların acil düzeltmeler beklenemeyecek kadar büyük olduğuna değinmiş.

Oyunu 10 Aralık'ta piyasaya sürüldüğünde almayı düşünen insanların endişesini gidermek amacıyla inceleme kodlarının yalnızca PC için verilmiş olduğunu belirtmişler. Eski veya yeni nesil konsollarda oyunun nasıl çalışacağı hakkında ipucu veren bir inceleme yayınlanmadı.

CD Projekt RED'den Fabian Mari Döhla, Twitter'daki bazı ilgili yorumlara yanıt vererek oyunculara, yamalardan sonra hataların daha az sorun olacağına dair güvence verdi. Bir cevapta, konsoldaki yamalı oyunun "farklı bir oyun" olacağını söyledi.

Cyberpunk 2077 bug sorunu ilk yama ile ortadan kalkacak

Ayrıca oyunu deneyimleyenlerin karşılaştığı hataların çoktan gözden geçirildiğini ve ilk gün yamasıyla çoğunun düzeltileceğini açıkladı. Oyunu sisteminin kaldırabileceğinden daha yüksek ayarlarda oynayan oyuncuların bu sorunları yaşayabileceğine değindi ve ayarlar ile düzeltebileceklerini söyledi.

Cyberpunk 2077 bug sorunu ilk yama ile ortadan kalkacak

Oyun 10 Aralık'ta piyasaya sürülüyor. PC ve Xbox platformlarında önyükleme başlamış durumda. Cyberpunk 2077'ye sahipseniz şimdi önyükleme yapıp yayınlanan saatlerde çıktığında direkt oynamaya başlayabilirsiniz. Cyberpunk 2077 bug sorunlarının yamalarla hallolacağından şüphe olmasa da, insanların bütün bu sorunların ilk gün yamasıyla düzeltileceğine inancı biraz zayıf. Sizler bu konuyla ilgili neler düşünüyorsunuz?

Yorumlar 65
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 00:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2020 23:48
YAV HE! Oyun hala bug kaynıyor. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 14.12.2020 10:19
Şikayeti olanlar iade talep etsinler, paralarını geri istesinler merak etmeyin. Kitle fazla olunca öyle böyle paralarını geri alırlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 14.12.2020 10:17
Konsolda 459TL , PC'de 249 TL verip, alfa tester olmak böyle bir şey...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2020 20:58
çöp oyun diyenler oynamasın niye oynuyor ve ağlıyor :)))
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2020 02:36
Para verdik oynamıyoruz zaten oynanmıyor pembe şort tüylü ceketle şehri yakamıyoz elimizde demir boru katanadan 2x fazla vuruyor kolsuz atlet kevlar zırhlı çeketten fazla zırh veriyo lvl farkı die bişide yok oyun bizi trans gibi giydirip dolandırıyo ortalıkta grafikler lowda düzgün ultrada çamur röh
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2020 21:18
Hakkını vereyim oyundaki tek güzel anım 1 düşmanı yere serdim diğer gerizekalı bana doğru koşarken ona takılıp yere kapaklandı :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077 bug sorunu ilk yama ile ortadan kalkacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×