Cyberpunk 2077'nin yeni videosu önümüzdeki ay geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 6.05.2020 - 11:49
Çıkışı için artık son viraja doğru ilerleyen Cyberpunk 2077 için yeni bir açıklama yapıldı ve oyunun yeni videosunun Haziran ayında yayınlanacağı duyuruldu.

Cyberpunk 2077 için yeni bir video geleceğinin haberi verildi. CD Projekt Red sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre oyunun bu yeni videosu önümüzdeki ay, tam tarih vermek gerekirse 11 Haziran'da yayınlanacak.

Cyberpunk 2077'nin yeni videosu önümüzdeki ay geliyor

Sosyal medya hesaplarından yapılan bu duyuru dışında oyunun global topluluk yönetmeni olan Marcin Momot'un da aynı görseli paylaştığını ve duyuruyu işaret ettiğini görüyoruz. Yayınlanacak olan videonun neyle alakalı olacağı ve ne kadar uzunlukta olacağı gibi konular ise şu an için muallakta. Yine de Cyberpunk 2077 indirilebilir içerik planlamasına da değinilebileceği belirtilmiş.

Çoğu kişinin tahmini ise videonun tabi ki çok önceden planlanan E3 2020 videosu olacağı yönünde. Zaten verilen tarihe baktığımızda da iptal edilen E3 2020 fuarına yakın olduğunu görüyoruz. CD Projekt Red muhtemelen E3 için hazırlamış olduğu bu videoyu kullanıcılar ile paylaşacak.

Cyberpunk 2077'nin yeni videosu önümüzdeki ay geliyor

Benim merak ettiğim nokta ise videonun uzunluğu konusunda. Firma E3 fuarında konferanslar sırasında 2-3 dakikalık fragmanlar döndürüyor olsa da kapalı kapılar arkasında yaklaşık 1 saatlik oynanış videoları ile karşımıza çıkıyordu. Bizim de E3 fuarı sırasında izleme şansına eriştiğimiz bu videoların yaklaşık 2 ay sonra yayınlandığını görüyorduk. Belki firma bir sürpriz yapabilir ve bu sene uzun oynanış videosunu bu tarihte yayınlayabilir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 16:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 22:49
bence bu oyun çıkmasın, böyle video olarak izleyelim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2020 14:08
Yayımlamazsa da olur çok nazlanmaya başladı bu oyun firmaları.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Cyberpunk 2077'nin yeni videosu önümüzdeki ay geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×